[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:TR] [cle1: SECONDES Lang:TR]

CITROËN BAKIM KAMPANYASI

CITROËN Satış Sonrası Hizmetleri Sizin Tercihiniz

BAKIM KAMPANYASI

CİTROEN 3 YAŞ VE ÜSTÜ FİKS MENÜ'LERDE 13 Nisan - 29 Haziran 2019 Tarihleri Arasında %30 İndirim*

4 LASTİK ALIMINDA 150 TL İNDİRİM KUPONU*

Siz de Citroen’inizi bir Citroen Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile Citroen 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

*İndirim fırsatları kampanyaya katılan Citroen Yetkili Servisleri’nde 13 Nisan - 29 Haziran 2019 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Citroen Yedek Parçaları’nda geçerlidir. Kampanya Continental, Michelin lastik alımlarında geçerlidir. İndirim kuponu tutarı 150 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. İndirim kuponu tek seferde kullanılır ve kısmi dahi olsa para iadesi yapılmaz. İndirim kuponu sadece kuponun alındığı Peugeot Yetkili Servisi’nde geçerlidir. İndirim kuponu, ön yüzde yazılı veriliş tarihinden itibaren maksimum 12 ay geçerlidir. Citroen Yetkili Servisi tarafından kaşelenmemiş olan indirim kuponu geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için kupon aslının ilgili servise sunulması gereklidir. İndirim kuponundan sadece üzerinde adı yazılı kimse/firma yararlanabilir. Kupon başkasına devredilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CİTROEN FİKS MENÜ’LERDE

13 Nisan - 29 Haziran 2019 Tarihleri Arasında %20 İndirim* 
4 LASTİK ALIMINDA 150 TL İNDİRİM KUPONU*

Siz de Citroen’inizi bir Citroen Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile 
Citroen Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

*İndirim fırsatları kampanyaya katılan Citroen Yetkili Servisleri’nde 13 Nisan - 29 Haziran tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Citroen Orijinal Yedek Parçaları’nda geçerlidir. Kampanya Continental, Michelin lastik alımlarında geçerlidir. İndirim kuponu tutarı 150 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. İndirim kuponu tek seferde kullanılır ve kısmi dahi olsa para iadesi yapılmaz. İndirim kuponu sadece kuponun alındığı Peugeot Yetkili Servisi’nde geçerlidir. İndirim kuponu, ön yüzde yazılı veriliş tarihinden itibaren maksimum 12 ay geçerlidir. Citroen Yetkili Servisi tarafından kaşelenmemiş olan indirim kuponu geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için kupon aslının ilgili servise sunulması gereklidir. İndirim kuponundan sadece üzerinde adı yazılı kimse/firma yararlanabilir. Kupon başkasına devredilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BAKIM KAMPANYASI
Top